Попов використовує службове становище для агітації за "регіоналів"

28 декабря 2011, 16:29
громадянин
0
5674

Луцький знову в центрі скандалу.

При проведенні моніторингу підготовки до парламентських виборів активістами громадянського руху "Спільна Справа" виявлено факт використання головою КМДА Олександром Поповим службового становища для прихованої передвиборчої агітації.
Зокрема, на відкриття першого в столиці Солом'янського районного центру адміністративних послуг був запрошений та виступав "регіонал" Максим Луцький, який балотуватиметься до Верховної Ради саме від Солом'янського району м. Києва.
Переконатись в цьому можна відвідавши офіційний сайт Максима Луцького.
Крім того, за інформацією, яка є в розпорядженні "Спільної Справи", дружина Максима Луцького працює заступником голови Солом'янської РДА м. Києва.
Громадянський рух "Спільна Справа" звернувся до голови КМДА Олександра Попова з вимогою публічно пояснити критерії, за якими він відбирає гостей на подібні заходи.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.