Любомир Гузар та Юлія Тимошенко. Люди, здатні на Вчинок

5 января 2012, 10:04
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
5412

Перший ще довго міг бути предстоятелем УГКЦ, але пішов. Друга могла поїхати, але залишилася

«День» писав про те, що українському суспільству не вистачає справжніх вчинків і людей, здатних на Вчинок. Як уважний читач «Дня» і спостерігач за життям, чи зафіксували Ви Вчинок-2011? Назвіть його.

"Любомир Гузар ще довго міг би бути предстоятелем Української греко-католицької церкви. Але він пішов. Добровільного розставання з владою в Україні не було з 1994 року, коли Леонід Кравчук свідомо погодився на заздалегідь програшні вибори. Але, на відміну від Леоніда Макаровича, за спиною у кардинала не було обставин, які б не залишали йому іншого вибору.   

Юлія Тимошенко могла виїхати за кордон. Як не крути, звідти керувати опозицією легше, ніж з ізолятора. В світовій практиці не такі вже й поодинокі випадки, коли політики після тривалих „поневірянь” в чужих країнах тріумфально поверталися до влади. Вона знала, що на неї чекає, але вважала неприпустимим залишити країну і своїх виборців в такий скрутний момент, попри безсумнівну загрозу для себе".

Із моїх відповідей на новорічну анкету "Дня"  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.