«Зірковий Вертеп» !!!

9 января 2012, 21:56
голова Центру досліджень політичних цінностей
0
5271
«Зірковий Вертеп» !!!

Мистецьке об’єднання «Остання Барикада» та друзі запрошують на Шостий щорічний «Зірковий Вертеп»!!!

                                                                                             "Зірковий Вертеп"

    Мистецьке об’єднання «Остання Барикада» та друзі запрошують на Шостий щорічний «Зірковий Вертеп»!!

5 років поспіль МО «Остання Барикада» влаштовувала яскраве костюмоване дійство, де з’єднуються традиційний український фольклор  з одного боку та іронічне  висміювання сучасних вад та проблем з іншого.  І називається це дійство - «Зірковий Вертеп».5 років поспіль МО «Остання Барикада» влаштовувала яскраве костюмоване дійство, де з’єднуються традиційний український фольклорз одного боку та іронічневисміювання сучасних вад та проблем з іншого.І називається це дійство - «Зірковий Вертеп». 

«Вертеп» - бо це традиція українських колядок, щедрівок, вуличного театру та невмирущого національного гумору! 

А «Зірковий»,бо в ньому беруть участь найвідоміші українські актори, музиканти, літератори, політики і журналісти. Головна умова-наявність почуття гумору J. Ось перелік тих, хто взяв участь у «Зірковому Вертепі» «Останньої Барикади» за минулі 5 років: Юрко Покальчук, Ігор Пелех, Богдан Бенюк, Юрій Луценко, Лесь Подерв'янський, Олесь Доній, Тарас Чубай, Юрій Стець, Лірник Сашко,  Лідія Таран, брати Капранови, Володимир Ар'єв,Едуард Драч, Євген Нищук, Володимир Стретович, Артем Полежака, Давид Жванія, Олександр Ірванець, Світлана Поваляєва, Василь Вірастюк, Сергій Пантюк, Юрко Журавель, Антін Мухарський, Сергій Василенко, Наталка Фіцич, Юрій Гримчак, Сергій Архипчук, Леся Добрийвечір, Андрій Кокотюха, Сергій Топор, Віктор Анушкевичус, Яна Конотоп,Роман Чайка та інші.

Шостий щорічний «Зірковий Вертеп» цього року відбудеться на традиційну українську «Маланку», себто 13 січня, у п’ятницю (хто підзабув традиційні українські свята, то може цей день відзначити як «Старий Новий рік»J) просто неба (себто на вулиці, як і годиться традиційному вертепу) за приблизною адресою: м.Київ, вул.Дегтярівська,13 (Лук’янівка) о 12.00.

Тож, ласкаво запрошуємо на Шостий щорічний «Зірковий Вертеп» !!!

 

P.S. Організатор: Мистецьке об’єднання «Остання Барикада».

Дружня допомога: Міжнародний благодійний фонд «Моя Україна», громадське об’єднання «Своя правда», телеканал ТВІ.

P.P.S. Контактна особа: Ксенія Коробчук.тел 244-05-55, 067-247-26-02. ostannya@gmail.com

P.P.P.S. Хто з«Вертепом» колядує -той з «Зірками» відсвяткує !!! 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.