Кернес веде до парламенту БЮТ-івських тушек

18 января 2012, 11:17
громадянин
0
4105

Не обійшлось без підкупу виборців.

Партія регіонів у Харкові на мажоритарних округах підтримує передвиборчу кампанію народних депутатів Валерія Писаренка та Олександра Фельдмана, які перейшли до пропрезидентської більшості з БЮТу.


Про це свідчить використання на їхню користь місцевого адміністративного ресурсу, зокрема постійне залучення Харківським міським головою Генадієм Кернесом цих народних депутатів до участі в загальноміських заходах.

Під час зустрічей, які організовуються Харківською міською радою здебільшого в навчальних закладах міста, відбувається непрямий підкуп виборців. Зокрема народний депутат Валерій Писаренко роздає учням та вчителям цінні подарунки. В цьому можна переконатись, відвідавши його  особистий сайт pysarenko.com.ua.

По території активності пана Писаренка можна визначити межі його майбутнього округу.

Факти виявлено активістами громадянського руху "Спільна Справа" в рамках моніторингу порушень при підготовці до паламентських виборів 2012 року.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.