Партія Регіонів буде розпущена, а її вище керівництво піде під суд

18 января 2012, 13:03
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
4088

- одразу після президентських виборів.

Партія Регіонів буде розпущена.

Її вище керівництво піде під суд, починаючи з Януковича, Азарова, Бойка, Лавриновича...

Одразу після наступних президентських виборів.

У 2010 році Партія Регіонів сформувала не владу, не уряд - вона утворила хунту, яка узурпувала усю владу і протягом двох років нищить країну.

Отримавши владу, керівництво Партії Регіонів свідомо і послідовно діє всупереч інтересам суспільства, в тому числі рядових членів Партії Регіонів і підприємців, які підтримували цю партію на виборах, а зараз потерпають не менше, ніж усі інші громадяни країни.

Перед Україною і перед Законом Партії Регіонів доведеться  відповісти за: наругу над Конституцією; масові обмеження конституційних прав і свобод громадян; концентрацію влади в одних руках; знищення засад демократії, парламентаризму, місцевого самоврядування; маніпуляції з виборами; встановлення контролю над судовою системою, політизацію правоохоронних органів; розкрадання державної власності і стратегічних ресурсів країни; монополізацію і знищення засад конкуренції в економіці; тотальний тиск на підприємців, відбір чужої власності "смотрящіми"; здачу національних інтересів країни, підрив засад державного суверенітету і незалежності; міжнародну ізоляцію і  позбавлення України стратегічної європейської перспективи; врешті-решт, за всі оті Межигір'я, зі страусами і кенгуру, золотою сантехнікою і дорогими вертольотами - на фоні злиденного життя десятків мільйонів наших громадян.

Вже зібрано більш ніж достатньо доказів, які переконливо свідчать про те, що Партія Регіонів діє всупереч Конституції і законам України, а відтак - має бути і буде розпущена, як того вимагає Закон.

Держава, країна, суспільство повинні захищати себе від будь-яких хунт і спроб узурпації влади.

Розпуск Партії Регіонів і притягнення до кримінальної відповідальності її вищого керівництва стануть міцним і надійним щепленням на майбутнє -  аби демократична Україна назавжди убезпечила себе від подібних хунт і зазіхань на абсолютну владу.

18 січня 2012 року, місто Донецьк

 

Більше інформації на сайті www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.