Влада готує маніпулятивний переділ виборчих округів

4 февраля 2012, 19:59
громадянин
0
2292

"Регіони" навіть не намагаються зберегти обличчя

Зокрема, буде зменшено кількість округів у Західній та Центральній Україні шляхом збільшення кількості виборців на одному виборчому окрузі, та збільшення кількості округів на Сході України, де відбувається зворотній процес.

У такий спосіб Партія регіонів розраховує отримати більше виборчих округів, на яких потенційно їхні кандидати будуть мати вищий рівень підтримки.

Межі виборчих округів будуть оприлюднені лише за 90 днів до дня виборів, проте вже зараз можуть бути легко встановлені по районах передвиборчої активності кандидатів від влади.

Очевидно, що затягування з оприлюдненням меж виборчих округів є теж однією з форм порушення виборчого законодавства, оскільки створює додаткові переваги провладним кандидатам, яким, очевидно, ці межі давно відомі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.