Дідусь Фрейд вилазить із зачитаних текстів гаранта...

14 февраля 2012, 23:08
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
2103

Дідусь Фрейд вилазить із зачитаних текстів гаранта...

Навіть якщо повірити Януковичу і Клюєв дійсно, на огризках часу, що залишиться від керівництва виборами, "буде розбудовувати безпеку", то ясно чию - безпеку Януковича & Co, не нашу з Вами. Сам сказав! 

Якби до того прочитав Закон про основи національної безпеки 2003 р. - то не сказав би так прямо-конкретно. Закон чітко вказує, кого і в якому порядку пріоритетності треба захищати: на першому місці - людина, громадянин; на другому - суспільство; на третьому (останньому) - держава, тобто влада, влада Януковича. 

А тепер із трьох разів угадайте, кого захищають і захищатимуть оті "правоохоронні органи і спецслужби", до яких звертається Янукович і дії яких він доручає координувати Клюєву? Людину, громадянина? Суспільство? Так отож... 

Розуму не вистачає навіть у спічах приховати свої наміри...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.