В Первомайську сутички з міліцією(відео)

19 февраля 2012, 08:13
громадянин
0
3724

Міліціонери навіть не закривають обличчя

В Миколаївській області продовжується зачистка виборчих округів під провладних кандидатів. В рамках кримінальної справи, порушеної Управлінням податкової міліції в Миколаївській області проти посадових осіб ТОВ "Агрофірма Корнацьких" , розпочались обшуки на об'єктах місцевої соціальної інфраструктури, які утримуються підприємством. 
Під час спроби проведення обшуку на спортивній базі академічного веслування в місті Первомайську між податківцями та спортсменами відбулась сутичка. В сутичці є постраждалі, в тому числі депутат місцевої ради, якій один з податківців наніс декілька ударів в живіт.
Не дивлячись на те, що в рамках кримінальної справи проводяться обшуки та виїмки, арештовані майно та рахунки ТОВ "Агрофірма Корнацьких", податківцями досі не оприлюденно постанови про порушення кримінальної справи, що унеможливлює її оскарження.
Місцеві мешканці пов'язують цю ситуацію з наміром Аркадія Корнацького, співвласника агрофірми, балотуватись до Верховної Ради України по виборчому округу з центром в місті Первомайську. В 2002-му році по цьому округу обирався "литвинівець" Анатолій Козловський. Кілька місяців тому на окрузі з'явились бігборди з привітаннями місцевих мешканців від імені Козловського з Новим роком та Різдвом.
http://www.youtube.com/watch?v=oXLfwbCkd3A&feature=youtu.be
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.