Тигіпко - буревісник майбутнього дефолту

22 февраля 2012, 15:18
громадянин
0
3250

Провідні економічні видання світу сьогодні пишуть про неминучість дефолту в Україні.

Без чергового траншу МВФ у Януковича та компанії не залишається інших джерел для обслуговування державного боргу окрім продажі Кремлю за безцінь основних стратегічних активів, серед яких й наше основне геополітичне надбання - газотранспортна система України. Верховна Рада останніми тижнями нашвидкоруч готує законодавчу базу для такої здачі.
Проте навіть здача труби та отримання в обмін на це 10% знижки на газ не вирішать проблему повністю. Основною інтригою року залишається питання, коли обвалиться гривня. До чи вже після виборів?
За моєї інформацією, основним індикатором підготовки до обвалу гривні є намір Януковича призначити Тигіпка головою Національного банку України замість Арбузова, якому планують знайти місце в Кабінеті міністрів.
Як відомо, Сергій Тигіпко виконує в уряді роль цапа-відбувайла, його направляють на ті напрямки, які очікують неминучих "покращень". Так було з Податковим кодексом, підвищенням пенсійного віку та відмовою від виконання соціальних зобов'язань перед пільговиками.
Призначення Тигіпка головою НБУ - вірний сигнал того, що "покращення" торкнуться нарешті і стабільності національної валюти.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.