Путін як технологія дискредитації Тимошенко. Ющенко пішов, інструмент залишився

2 марта 2012, 14:57
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
1640

Януковичу ж в силу радянсько-російської ментальності - його особистої та його виборців – асоціація з ВВП лише на користь.

Сьогодні у Савіка обговорюватимуть виток WikiLeaks щодо ставлення Путіна та Медведєва до Тимошенко та Януковича.

Вже не перший рік опонентами Тимошенко, як Ющенком, так і Януковичем, використовується технологія дискредитації Тимошенко Путіним. Значна частина виборців Тимошенко в Центрі, а особливо на Заході України, негативно сприймає Путіна. Саме для цієї аудиторії ще за президентства Ющенка розпочали розкручувати тему «Тимошенко – нога Москви». Кислинський за дорученням Ющенка розповідав про національну зраду, нібито вчинену Тимошенко. Завершилося все тим, що голова СБУ Наливайченко з трибуни Верховної Ради мусив спростовувати всі ці звинувачення і визнавати, що у СБУ немає подібних фактів.

Ющенка не стало, а технологія залишилася.

Натомість, Януковичу в силу радянсько-російської ментальності – його особисто та його виборців – асоціація з ВВП лише на користь. Ось, думаю, чому, Савіку дали добро на обговорення документа, в якому стверджується, що Янукович свій політичний курс внаслідок раніше прийнятих зобов’язань узгоджує з Москвою.

«Суверенна» та проєвропейська риторика Януковича не повинна вводити в оману. Віддалення Януковича від Європи, бойкот щодо нього з боку провідних європейських лідерів  тотожні його наближенню до Росії, хай воно і відбувається в такий завивистий спосіб.  Хіба може такий президент України не влаштовувати Кремль?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.