Омбудсвумен Валерія Лутковська складе присягу - і не заціпить?

14 марта 2012, 07:41
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1366

У четвер,15 березня, Янукович планує явити світу нову Карпачову - нею наказано обрати Лутковську. Наказ доведено, більшість виконає.

Лутковська мало відома широкому загалу. А от мені вона запам'яталася добре. Двома речами: перше - своїми підписами під злочинними законопроектами 7562 і 9127; друге - виступом на засіданні нашого Комітету, де Лутковська полум'яно відстоювала, від імені Уряду Януковича, злочинні новації.

Оті самі, якими із законів викреслювали й Азарову в ручний режим віддавали усі соціальні гарантіі, крім того - давали змогу безконтрольно вкрасти (вибачте, приватизувати) стратегічну газову трубу.

Оті самі, які спровокували акції протесту по всій країні, штурм будівлі Ради "афганцями" і чорнобильцями, бо замість цивілізованого вирішення проблеми пільг їх вирішили тупо вилучити із законів.

Підпис Лутковської стоїть під законопроектами, якими брутально порушуються: дванадцять статей Конституції України (статті 6, 8, 17, 19, 21, 22, 55, 85, 92, 113, 117, 124), Закон України «Про регламент Верховної Ради України», плюс кілька обов’язкових для виконання рішень Конституційного суду. Це не мій вердикт - юристів Головного науково-експертного управління.

Уповноваженим з прав людини стане Лутковська, яка своїм підписом дала згоду на масові порушення ...прав людини, точніше, понад 10 мільйонів людей, 36 категорій, більше того - на позбавлення громадян права навіть до суду звернутися, за захистом?!

Цим призначенням Янукович вирішив довести, що межі цинізму й аморальності в його команді не існує? Так то вже аксіома...

Згідно закону, нова омбудсвумен складатиме присягу: "Я, Лутковська Валерія Володимирівна, заступаючи на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, урочисто присягаю чесно та сумлінно захищати права і свободи людини і громадянина, добросовісно виконувати свої обов'язки, додержуватися Конституції України і законів України та керуватися справедливістю і власною совістю. Зобов'язуюся діяти незалежно, неупереджено, в інтересах людини і громадянина".

Не заціпить?


Читайте більше на www.grytsenko.com.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.