Собаче пердіння та немиті дупи у басейні

21 марта 2012, 16:30
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
2645

Хіба від цього бувають революції?

Днями у "Фейсбуці" поскаржився на те, що собаки надто часто псують повітря. І от якби я про це знав раніше, то не погодився би придбати цуцика. Написав це під впливом емоцій саме після того, як коричнева лабрадорша, улюблениця нашої родини, уві сні випустила свій черговий залп.  

Цей пост поставив на моїй сторінці черговий рекорд популярності. Була безліч коментарів. Багацько друзів його просто уподобали. 

Перед тим пальму першості тримав обурений запис, присвячений тим моїм співвітчизникам, які вважають, що після басейну слід ретельно вимитися, зате совсім необов'язково хоча б сполоснути дупу, перед тим як пірнути до інших людей, які розраховують якось на чистоплотність сусідів по доріжці й менш за все хотіли би проковтнути чиюсь мікрокакашку.

Політичні дописи ніколи не викликають такого інтересу. То чому хтось вважає, що саме із соціальних мереж вискоче та іскра, із якої розгориться полум'я всенародного протесту?   

     

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.