Звіряче побиття громадського активіста - вирок режимохоронцям

27 марта 2012, 08:55
громадянин
0
2025

МВС заявляє про самопіар.

Побиття керівника "Дорожного контролю" Ростислава Шапошнікова, дуже нагадує  минулорічний напад на активіста "Спільної Справи" Андрія Ореста, якому восену минулого року невідомі на Подолі прострелили з пістолета долоню. 
Так само, мєнти заявили про те, що це - просто піар, і відмовились порушувати кримінальну справу. В країні немає ніяких правоохоронних органів - лише РЕЖИМ-охоронні. 
Після революції, ВСІ співробітники МВС, СБУ, прокуратури та судів, які працювали в період диктатури, мають бути звільнені без права обіймати державні посади та обиратись до рад всіх рівнів на строк не меньше десяти років.
Теж саме має статись з усіма державними службовцями, починаючи від голів та заступників райдержадміністрацій, та партійними функціонерами ПР, КПУ, БЛ, СУ.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.