Дочекатись на Революцію

2 апреля 2012, 07:50
громадянин
0
1166

Отримати Її, нехай і маленький, шматочок.

Основна проблема українських революційних організацій, що члени таких організацій не мають достатньо витримки для того, щоб дочекатись Революції. 
Багато прекрасних суспільно-політичних явищ середини 90- так і не змогли пережити міленіум, а відтак дотягти в повному складі до 2004-го. Основною перепоною на цьому шляху стали не переслідування режиму, а бажання членства конвертувати Революцію в щось матеріальне вже сьогодні. Отримати Її, нехай і маленький, шматочок. Так недобудовані фортеці розбирались по камінцю. 
Лише організації, які пов'язують з Революцією спасіння своїх душ, а не майбутнє поліпшення свого матеріального добробуту, зможуть розірвати цю практику.
 "Вот тогда можно со смертью спорить, Отбрасывая себя в конец очереди. Не к ней готовиться, а ее для себя готовить, Относясь к ней, как отец к дочери."
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.