Нафтогаз свідомо ретранслює брехню Газпрому

5 апреля 2012, 06:19
громадянин
0
1019

Якби в Україні було СБУ, а не ФСБ(у) - сьогоднішній ранок почався б з повідомлень про арешти саботажників. Хочу нагадати, що громадянський рух

"Нафтогаз"дезінформує суспільство з метою спотворення уявлення громадян про справжній стан та важливість української газотранспортної системи. Якби в Україні було СБУ, а не ФСБ(у) - сьогоднішній ранок почався з б з повідомлень про арешти саботажників. 
Нещодавно заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Вадим Чупрун заявив про скорочення удвічі прокачки російського газу через українську ГТС до 200 млн. кубометрів на добу. Цим він фактично підтвердив попередні погрози представників "Газпрому". В той же час реальний обсяг прокачки через Україну станом на 2 квітня складає 426,2 млн куб. м. на добу, про що заявив телеканал Росія.
Хочу нагадати, що громадянський рух "Спільна Справа" здійснює збір підписів з вимогою невідкладно провести відкриті для громадськості комітетські та парламентські слухання по обговоренню реального стану газової та газотранспортної галузі України, під час яких оприлюднити деталізований газовий баланс України.
http://gasfront.org.ua/
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.