Час збирати каміння?

10 апреля 2012, 19:32
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1001

Ніяких чесних виборів Янукович не планував.

Янукович зірвав пакт про чесні вибори? Нічого він не зривав. І ніяких чесних виборів не планував. Янукович прогнозований як валянок і всі його хитрощі лежать на поверхні. Його замисел був зрозумілим з самого початку - Янукович forever! На жаль, частина опозиції повелася на "пакт про чесні вибори" і віддала свої голоси на підтримку закону Януковича. Порушивши при тому рішення КОДу. Потім та частина опозиції назвала себе "правильною", а всіх незгодних - "проектами Банкової". Тепер настав час робити висновки. Правильні висновки. Діяти осмислено, свідомо, щиро і відповідально. Тоді опозиція об'єднається. І тоді - переможе.


Більше інформації на сайті www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.