Попова в мери? У відставку Попова, а не в мери!

11 апреля 2012, 08:09
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
993

За обман киян! За нищення історичного центру Києва!

Заради чого і кого Попов руйнує Андріївський узвіз? Земелька знадобилася, під офісні центри. Для кого? Для Ахметова. Того самого, якому щойно віддали за безцінь компанію Київенерго, а разом з нею - монопольний контроль над життєзабезпеченням багатомільйонного міста, столиці України!

Попов же публічно пообіцяв столичній громаді, що він, як голова КМДА, ніколи не допустить нищення будівель на Андріївському узвозі, і що? Цинічний обман киян! І ця слабка, безвольна людина, яка не вміє тримати слова, неспроможна захистити Київ і киян, претендує на пост міського голови?!

Кияни, розкрийте очі, не дайте себе обдурити!

Ці тварини навіть не розуміють, що вони витворяють.

Як жінкам-працівникам музею Булгакова дивитися на те скло-бетон офісного центру? Як нам, киянам різних поколінь, які милувалися узвозом, зустрічалися з коханими, цілувалися, дихати там Києвом, бачити тепер оте багааацтво донецьке?!

Будинки ті вже не повернемо, їх треба буде відбудовувати заново, в стилі узвозу. А що можемо і маємо зробити? Підняти такий галас, протест, щоб 1) не дати їм там нічого збудувати; 2) не допустити Попова до крісла мера, за жодних умов; 3) обрати у Києві (і в країні) владу, яка подібного собі не дозволятиме!


Читайте більше на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.