Від Ахметова вимагають прийняти закон про захист Києва

12 апреля 2012, 05:33
громадянин
0
1265

Це буде більш доречно, ніж запізнілі вибачення та пустопорожні обіцянки

Громадянський рух "Спільна Справа" звернувся до народного депутата Ахметова з вимогою негайного ініціювання ним прийняття коаліційною більшістю Закону України "Про захист історичного центру міста Києва", який розроблено захисниками Андріївського узвозу.

Ця вимога була передана мною вчора під час пікетування офісу компанії СКМ.

Такий закон, в якому будуть чітко визначені межі історичного центру Києва та правила його забудови, є єдиним засобом протидії варварському нищенню історико-архітектурної спадщини.

Практика встановлення обмежень забудови історичних ареалів є характерною для більшості європейських міст. Якщо пан Ахметов дійсно хоче виправити помилку, яку, за його словами, він здійснив, зруйнувавши частину Андріївського узвозу, нехай примусить своїх колег по парламентській більшості обмежити на майбутнє хвору фантазію забудовників Києва.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.