У четвер ВАСУ буде вирішувати, коли кияни оберуть мера (+документ)

24 апреля 2012, 10:12
громадянин
0
795

Суд вирішить, чи мають право кияни обирати міського голову і коли це станеться.


Вищий адміністративний суд України призначив на четвер, 26 квітня, засідання по справі за позовом громадянського руху «Спільна Справа", у якому ми вимагаємо визнати протиправною бездіяльність Верховної Ради України та зобов’язати її призначити чергові вибори Київського міського голови на 3 червня 2012 року.

Причиною звернення, став той факт, що повноваження Леоніда Черновецького, який був обраний міським головою Києва у 2008 році на чотири роки, спливають 3-го червня поточного року, а відповідно до ст.15 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільских, селищних, міських голів» Верховна Рада України зобов’язана призначати вибори не пізніше, ніж за 60 днів до дня чергових виборів, тобто до 5-го квітня, чого зроблено не було.

Розгляд справи розпочнеться о 12.00 за адресою: Київ, вул.Московська, 8, корп. 5. Головуючий суддя – Кочан В.М.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.