"Громадянська позиція" підписала Угоду про співпрацю із Громадським рухом ЧЕСНО

25 апреля 2012, 13:53
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
776

"Громадянська позиція" підписала Угоду про співпрацю із Громадським рухом ЧЕСНО - і зробила це першою серед усіх партій.

Щойно завершилася зустріч з активістами руху ЧЕСНО. Мали важливу і цікаву розмову з Іриною Бекешкіною, Вікторією Сюмар, Світланою Заліщук, Наталією Линник, Тарасом Шевченком, Олексієм Кляшторним і Тарасом Петрівим.

Про що говорили? Як просвітити кожного кандидата, у списку чи в окрузі, як перевірити достовірність інформації, як реагувати в разі виявлення неправди, як донести до виборців правду про кожного, хто претендує на мандат...

Від імені ГП говорити мені було легко, бо ми підтримали рух ЧЕСНО ще минулого року, прийняли відповідні рішення Ради ГП і з'їзду ГП, зобов'язалися публічно - оприлюднити для перевірки інформацію про наших кандидатів ще ДО їхньої реєстрації.

Одразу ж було підписано Угоду між ГП і ЧЕСНО - відтепер це наше двостороннє зобов'язання!

Як виявилося, ГП підписала таку Угоду першою серед майже 200 політичних партій. І це приємно:)

Більше інформації на сайті http://grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.