Результат дії тупих предметів, або дипломатичні синці

27 апреля 2012, 15:49
Політик
0
2341

В експертному висновку, зробленому після ознайомлення з фотографіями ушкоджень, що виявлені на тілі Юлії Тимошенко, вказано, що це "результат дії твердих предметів".

В експертному висновку, зробленому після ознайомлення з фотографіями ушкоджень, що виявлені на тілі Юлії Тимошенко, вказано, що це "результат дії твердих предметів". Це професійна оцінка медичних експертів. Однак вона цілком прийнятна для оцінювання і політичних крововиливів, які залишає по собі команда Януковича. За одним невеликим уточненням, ці «предмети», які так захоплено добивають залишки українського зовнішньополітичного авторитету, не лише тверді в своєму прагненні знищити опонента, але й тупі, через неможливiсть збагнути усю глибину руйнівних наслідків для країни, яких завдає їхня параноя та мстивість.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,опозиція,влада,репресії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.