Брати Балоги на Закарпатті роздають виборцям велосипеди(+фото)

28 апреля 2012, 06:29
громадянин
0
1339

Як повідомлялось раніше, Віктор Балога та його родичі планують балотуватись до Верховної Ради по 4 виборчим округам Закарпатської області.

Активістами громадянського руху "Спільна Справа" в рамках моніторингу порушень на парламентських виборах виявлено факти непрямого підкупу виборців та використання адміністративного ресурсу на Закарпатті. Зокрема в Хустському районі Закарпатсткої області місцевим листоношам від імені Павла Балоги було подаровано 110 нових велосипедів. Вручав велосипеди голова обласної ради Іван Балога.

Народний депутат України Василь Петьовка також роздавав безкоштовні велосипеди в Рахівському та Тячівському районах Закарпатської області.

Всі троє є братами Міністра надзвичайних ситуацій Віктора Балоги. 

Як повідомлялось раніше, Віктор Балога та його родичі планують балотуватись до Верховної Ради по 4 виборчим округам Закарпатської області.

На фото: голова Закарпатської обласної ради Іван Балога


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.