Російський лідер нетрадиційної орієнтації. Похвальне слово Дмитру Медведєву

7 мая 2012, 08:29
Політичний консультант, віце-президент Української PR Ліги
0
2217

Не тиран. Не диктатор. Не вбивця

Медведєв щойно пішов. В одному із своїх останніх інтерв'ю він вилаяв Саакашвілі і назвав його чи то "нульовим" президентом, чи то президентом з нульовим результатом. Саме зараз я дочитав книгу фінської журналістки про Північний Кавказ. Значна частина її присвячена нечуваним машстабам кавказької корупції, яку "нульовий" Саакашвілі у себе приборкав, а могутній та результативний тандем Медведєва і Путіна нічого з нею зробити не міг. Хіба не справжні нулі?

А в цілому Медведєв, хоч і був декоративним президентом, залишив не гірший слід в російській історії. Не вбивав, не саджав, не був тираном, як міг намагався облагородити свого де-юре підлеглого, а де-факто начальника Путіна. З таким портретром він доволі привабливо виглядає в галереї російських лідерів

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.