Вибори мера Києва проведуть одночасно з парламентськими

16 мая 2012, 06:10
громадянин
0
1179

Про це свідчать документи ВР


Вчора під час засідання Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) по справі за позовом громадянського руху «Спільна Справа» про невідкладне призначення виборів Київського міського голови представник Верховної Ради України заявив, що повноваження Леоніда Черновецького були продовжені парламентом з чотирьох до п’яти років, а вибори мера Києва мають відбутись 28 жовтня 2012 року.

Ця ж позиція викладена у запереченні Верховної Ради на мій позов. Крім того, Верховна Рада заперечує повноваження ВАСУ визнавати її дії, рішення та бездіяльність протиправними та зобов’язувати вчиняти дії. Таким чином пропрезидентська більшість не лише публічно підтвердила узурпацію нею місцевого самоврядування, але й фактично не визнає над собою судового контролю.

Наступне засідання, на якому має бути винесене рішення по справі, призначене на 29.05.12.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.