В Ізмаїлі за регіоналів агітують дорожні робітники(+фото)

18 мая 2012, 12:41
громадянин
0
1177

Скоро й на ваших вулицях.

Активістами громадянського руху "Спільна Справа" в рамках моніторингу парламентських виборів виявлено факти використання адміністративного ресурсу в Ізмаїлі, Одеської області.

Зокрема, під час дорожніх робіт, що здійснюються державним коштом, робітників примушують вдягати сині жилетки з символікою Партії регіонів та написом "Народний бюджет".

Відповідно до ст. 61 Закону України "Про вибори народних депутатів України" посадовим особам органів державної влади та місцевого самоврядування заборонено  залучення до передвиборчої агітації підлеглих осіб, службовий транспорт, зв'язок, устаткування, приміщення, інші об'єкти та ресурси за місцем роботи.

Громадянський рух  "Спільна Справа" звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою порушити за заначеним фактом кримінальну справу за ст. 364 Кримінального кодексу України(Зловживання владою або службовим становищем.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.