Регіональні ігри в недоторканність

22 мая 2012, 13:02
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
2099

Партія Регіонів вирішила знову, під вибори, поспекулювати на темі скасування депутатської недоторканності.

Партія Регіонів вирішила знову, під вибори, поспекулювати на темі скасування депутатської недоторканності. При тому не чіпаючи Президента, якого вони хочуть залишити недоторканним і таким чином захистити Януковича від відповідальності за вчинені ним порушення Закону.
Опозиція готова дати відповідь. На 10:00 ранку 22 травня в Раді вже зібрано 153 підписи (при необхідних 150) на підтримку законопроекту про скасування недоторканності для всіх - Президента, депутатів і суддів. Я теж поставив свій підпис.
Нагадаю, саме такий законопроект, коли були в опозиції, вносили депутати Янукович і Лавринович. Тоді я теж проголосував "за" їхній законопроект.
З тих пір, після обрання Президентом, позиція Януковича змінилася на протилежну, моя - залишилася незмінною.
Тепер Янукович вважає, що Президент має бути недоторканним, і в жовтні 2010 року він навіть прикрився відповідним рішенням їхнього Конституційного суду.
Я ж, як і раніше, переконаний, що в державі не має бути жодної недоторканної посадової особи, включно з Президентом. Вчинив кримінальний злочин - маєш сісти за грати, хіба не так?

Більше інформації на сайті http://grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.