Влада знищує бігборди опозиціонерів. Королевську не чіпають(+фото)

23 мая 2012, 07:58
громадянин
0
1938

Очевидно, на опозиційному полі працюватимуть лише ті, хто отримав ліцензію.

Активістами громадянського руху «Спільна Справа» в рамках моніторингу парламентських виборів виявлено факт використання адміністративного ресурсу проти потенційного кандидата від обєднаної опозиції по мажоритарному округу №132 (центр у м.Первомайськ, Миколаївської обл.) Аркадія Корнацького.


Так, було встановлено, що в ніч з п’ятниці на суботу були ліквідовані всі бігборди із зображенням Корнацького та його привітанням до Дня Перемоги, які зявилися у Первомайську напередодні 9 травня і, згідно договору, мали демонструватись упродовж місяця.Бігборди, зокрема, містили напис «За перемоги над окупантами! А.Корнацький». .

Із джерел у середовищі місцевих підприємців стало відомо, що розпорядження про ліквідацію бігбордів віддав фірмі, яка володіє рекламними площами, особисто начальник Первомайської об'єднаної державної податкової інспекції Валерій Посторонко.

Бігборди з зображенням Наталії Королевської, які знаходились поруч, ліквідовані не були.

Фото: бігборд з привітанням опозіонера

Фото: той самий бігборд 18-го травня


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.