Мовний закон має відвернути увагу від потенційного дефолту

25 мая 2012, 07:11
громадянин
0
2501

Уряд увійшов у фазу остаточної неможливості обслуговування державного боргу

Друзі, я поділяю Вашу занепокоєність долею української мови, проте мушу зауважити, що цирк, який зараз влаштовується в парламенті має на меті просто відвернути увагу від очевидної неможливості Януковича розраховуватись з зовнішніми запозиченнями. 

Це стосується не лише російського ВТБ, якому уряд має повернути найближчими тижнями понад 2 млрд. доларів, але й МВФ, делегація якого просто зараз в Києві з'ясовує, в який спосіб цього року їм буде повернуто 3,7 млрд.дол. Крім того, у кінці червня Мінфіну необхідно буде виплатити 0,5 млрд. по євробондам.

Крах фінансової політики уряду неминуче негативно відобразиться на виконанні соціальних зобов'язань. Це ще одна причина, яка спонукає регіоналів до організації мовних провокацій. Вони розраховують, що, навіть за відсутності належного соціального забезпечення, частина електора проголосує за регіоналів, як  послідовних поборників російськомовності.

Заяви Литвина про необхідність саморозпуску парламенту за п'ять місяців до чергових виборів лише підтверджують мої припущення про неминучість дефолту. Не маючи об'єктивних можливостей дотягнути економіку до 28-го жовтня, регіони прагнуть організувати вибори влітку 26-го серпня.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.