Вимагаю від Литвина розкрити закулісні домовленості про мову-язык!

31 мая 2012, 21:36
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1416

Вимагаю від Литвина розкрити закулісні домовленості щодо законопроекту про мову-язык!

Литвин публічно погрожує? Когось шантажує? Кого саме і за що? Каже, готовий розкрити кулуарні домовленості в Раді при розгляді законопроекту про мову-язык? Прекрасно! Погрожувати не треба - усі карти на стіл, публічно і негайно!

Литвин каже, що "всі це прекрасно знають"? Неправда! Сам Литвин і ще кілька людей, мабуть, знають. Я - не знаю. Десятки мільйонів людей - теж не знають про жодні домовленості фракцій чи їхніх лідерів.

Йдеться про питання виключної важливості, яке сколихнуло усю країну. Після такої заяви-погрози далі мовчати Литвин не має права! Він повинен чітко публічно заявити: хто, з ким, коли і про що домовився? Суспільству потрібна повна і правдива інформація. Якщо після цих погроз, Литвин такої інформації не оприлюднить, тоді йому краще піти - і з крісла спікера, і з народних депутатів.


Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.