Захистимо Київ від вандалів-мародерів!

4 июня 2012, 11:02
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1712

Попов з його жадібними партійцями-бізнесменами не зупиняються - забудова в охоронній зоні столичних об'єктів Всесвітньої культурної спадщини продовжується.

Попов з його жадібними партійцями-бізнесменами не зупиняються - забудова в охоронній зоні столичних об'єктів Всесвітньої культурної спадщини продовжується.

Попри перманентні акції протесту киян і навіть рішення судів, за позовом "Громадянської позиції", які забороняють забудову.

Щоб зупинити цей вандалізм і мародерство, зберегти столицю від знищення, доводиться задіювати й міжнародні важелі впливу на "регіональних" керманичів Києва. Насамперед, ЮНЕСКО, Центр Всесвітньої спадщини.

На моє прохання, директор Центру Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО пан Кішор Рао прийняв у Парижі активістів "Громадянської позиції", які надали йому останню інформацію, з відповідними документами, щодо незаконної забудови охоронної зони об'єктів Всесвітньої культурної спадщини у місті Києві.

Сподіваємося, що на наступній плановій сесії цієї організації у Санкт-Петербурзі це питання буде розглянуто - з відповідними висновками і рекомендаціями для української влади.

Хоча зрозуміло, що при такій аморальній владі головна надія у збереженні Києва від вандалів-мародерів - на самих киян, активних і небайдужих, які душею вболівають за своє рідне місто.


Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.