Регіонали обманули студентів?

8 июня 2012, 21:34
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
5367

Регіонали обманули студентів? Не заплатили їм обіцяних 160 гривень за участь у мітингу під Радою на заклик Калашнікова? Дарма, виходить, кілька годин голосно кричали...

Регіонали обманули студентів? Не заплатили їм обіцяних 160 гривень за участь у мітингу під Радою на заклик Калашнікова? Дарма, виходить, кілька годин голосно кричали: "Защитим наш родной русский язык! Защитим наше Правительство! Защитим нашего Президента!" Жаліються тепер журналістам, ллють сльози перед камерами?

А мені їх не жалко, таких студентів. Мені важко уявити студентів Петербургу, в уже далекі будемні часи, які би за гроші рвали горло сьогодні за комуністів, завтра за кадетів, післязавтра за есерів... Була у людей, молодих студентів, честь і гідність. І сьогодні її не всі втратили. А ті, хто втратили і заробляють на акціях протесту, мені їх не жалко, коли вкотре обдурять і не заплатять. Може, хоч так чомусь навчаться у житті. А Вам їх жалко?


Більше інформації на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.