Частина регіоналів піде в Раду від КОД-у

14 июня 2012, 17:21
громадянин
0
2977

Плівки Забзалюка знаходять підтвердження.

Декілька днів тому на "Економічній правді" з відміткою (R) - реклама з'явилась інформація про те, що депутат Уманської міської ради та по сумісництву голова місцевого "Фронту змін" Максим Поляков склав з себе повноваження заступника Уманського міського голови. Зробив він це, за його словами, оскільки "не хоче більше мати нічого спільного з цією владою". Окрім того, цю інформацію надрукували й інші центральні та місцеві ЗМІ, а також поставили в ротацію на новинах телеканалу "24". Є всі підстави вважати, що розміщення в інших ЗМІ також відбувалась через рекламні відділи.
За інформацією Уманського осередку громадянського руху "Спільна Справа", який проводить незалежний моніторинг парламентських виборів, Максим Поляков в такий спосіб розпочинає власну передвиборчу кампанію на мажоритарному виборчому окрузі №200, до якого окрім Уманського входять також Монастирищенський, Христинівський та частина Тальнівського району.
В міськраді Максим Поляков входить до депутатської більшості спільно з Партією регіонів, мер Умані Юрій Бодров, заступником якого працював голова місцевого "Фронту Змін", - також регіонал. 
Комітетом опору диктатури попередньо на виборчий округ №200 була схвалена кандидатура колишього "пориста" Андрія Юсова, про що повідомлялось у ЗМІ та що підтверджував сам Поляков.
Як повідомлялось раніше, від Партії регіонів на виборчому окрузі №200 планує балотуватись депутат Черкаської обласної ради Андрій Крохмаль. Зокрема на це вказують випадки непрямого підкупу виборців Крохмалем, зафіксовані активістами "Спільної Справи".
Є всі підстави вважати, що завдання регіон-фронтовика Полякова стати єдиним опозиційним кандидатом замість Юсова з тим, щоб забезпечити безболісну перемогу Крохмалю.
Аналогічні випадки фіксуються і на інших округах, що дозволяє стверджувати про те, що така технологія матиме масовий характер.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.