Комуніст роздає виборцям одяг та медичні послуги

15 июня 2012, 12:14
громадянин
0
1277

На Вінничині нові факти передвиборчої щедрості.

Активістами громадянського руху "Спільна Справа" виявлені факти непрямого підкупу виборців та використання адміністративного ресурсу на Вінничині. 

Так народний депутат Юрій Гайдаєв( фракція КПУ), який планує балотуватись по виборчому округу №13 з центром в смт. Калинівка Вінницької області, впродовж червня використовував приміщення місцевих закладів охорони здоров'я для зустрічей з виборцями, під час яких їм безкоштовно надавались медичні послуги.

Крім того, 10 травня в селі Іванові Калинівського району Гайдаєвим був організований безкоштовний концерт, на якому виконавці відкрито агітували за нього голосувати, а сам Гайдаєв дарував місцевим мешканцям одяг.
Як повідомлялось раніше, по цьому ж виборчому округу планує балотуватись голова Європейської партії України народний депутат Микола Катеринчук.
На фото: Юрій Гайдаєв на святкуванні в Іванові

На фото: Юрій Гайдаєв в Іванівській амбулаторії сімейної медицини


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.