"Громадянська позиція" іде на вибори у складі Об'єднаної опозиції "Батьківщина"

21 июня 2012, 07:31
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1032

Переговори були тривалими і непростими.

15 червня вони завершилися результативно.

У цей день було підписано засади, на яких ми формуємо спільну команду під прапором Об'єднаної опозиції. Вони базуються на рішенні З'їзду нашої партії, що відбувся у березні місяці.

Ми відкинули, залишили в минулому усі конфлікти й непорозуміння. 

Аби спільно рухатися вперед - спільно завершити розробку програми дій, спільно боротися за перемогу на виборах і спільно її реалізовувати програму після виборів.

15 червня Рада нашої партії одностайно підтримала це рішення.

Розуміючи усі проблеми і ризики, ми прийняли це відповідальне рішення. Іншого шляху, крім об'єднання зусиль опозиційних сил, для захисту країни від руйнації - не існує.

Прошу всіх, хто поділяє наші підходи і принципи, хто підтримує "Громадянську позицію" - підтримати на виборах і віддати свій голос за Об'єднану опозицію "Батьківщина".Читайте більше на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.