Вілкул продовжує агітацію за бюджетні кошти(+фото)

21 июня 2012, 09:25
громадянин
0
967

Виявлено факти зловживання службовим становищем при веденні політичної агітації в Дніпропетровську

Активістами громадянського руху "Спільна Справа" в рамках моніторингу парламентської кампанії виявлено факти зловживання службовим становищем при веденні політичної агітації в Дніпропетровську.
Так 18-го червня при відкритті за кошти місцевого бюджету дитячого ігрового майданчика в Жовтневому районі Дніпропетровська за адресою вул. Паторжинського, 3 використовувалась символіка Партії регіонів. На відкритті були присутні депутати Дніпропетровської обласної ради Олександр Момот та Олександр Гордієнко.
За інформацією джерела "Спільної Справи" в Дніпропетровській обласній державній адміністрації в такий спосіб в Дніпропетровській області вже відкрито понад 300 майданчиків.
Відповідно до статті 364 Кримінального кодексу України використання службового становища всупереч інтересам служби карається обмеженням волі на строк до трьох років та заборони обіймати державні посади на строк до трьох років.
 
На фото: Відкриття бюджетного майданчика на вул. Паторжинського
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.