Єдине завдання опозиції - негайні президентські вибори

21 июня 2012, 16:20
громадянин
0
1068

Будь-які інші варіанти лише консервуватимуть режим.

Щойно повернувся з зустрічі з лідерами об'єднаної опозиції. Були присутні представники всіх партій: Турчинов, Яценюк, Тарасюк, Гриценко, Соболєв, Гримчак, Кириленко. Говорили про координацію дій по протидії фальсифікаціям та удосконаленні програми.
Я висловив позицію Спільної Справи, яка є наступною:
1. Вибори не будуть ні чесними, ні демократичними. В них не беруть участь політв'язні та особи, яких відверто залякують. Вже сьогодні масштабно працює підкуп, адмінресурс та зловживання владою. Переконаний, що будуть безпрецедентні фальсифікації.
2. Вигравати треба буде не дивлячись ні на що.
3. Єдине завдання об'єднаної опозиції - отримати більшість і негайно призначити президентські вибори(як того й вимагає Конституція 1996-го року, за якою Янукович ніколи не обирався).
4. Після обрання нового Президента- негайно провести вибори до парламенту та місцевих рад за відкритими партійними списками, сформувавши в такий спосіб легітимну Верховну та місцеві ради.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.