Регіонал оглядає голі жіночі груди(+фото)

26 июня 2012, 11:00
громадянин
0
4424

Вибори роблять політиків розкутими та винахідливими

Активістами громадянського руху "Спільна Справа" в рамках незалежного моніторингу парламентських виборів виявлено факти непрямого підкупу виборців та використання адміністративного ресурсу в Голосіївському районі міста Києва.
Так народний депутат Ігор Лисов(Партія регіонів) роздає виборцям запрошення на безкоштовне ренгенівське обстеження молочних залоз(мамографію), яке проводиться на базі Голосіївської районної поліклініки №2. Як повідомив активістам головний лікар поліклініки Віталій Омельчук, прийом пацієнтів було розпочато 1 червня і триватиме він до дня виборів. Зараз поліклініка формує чергу бажаючих пройти обстеження.
Дивним є сама форма підкупу, адже Голосіїська районна поліклініка №2 є бюджетною установою, тому мала б і так проводити обстеження безкоштовно.
Як вповідомлялось раніше, Ігор Лисов планує балотуватись по 212 виборчому округу, межі якого збігаються з межами Голосіївського району столиці. Як і інші регіонали, що вже розпочали кампанію в Києві, Ігор Лисов не використовує на своїх агітаційних матеріалах жодних згадок про свою партійну приналежність.
На фото: зразок агітації за Лисова в Голосіївському районі
На фото: оголошення на вході в Голосіїську районну поліклініку №2


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.