На захист Ківалова-Колесніченка женуть бюджетників

3 июля 2012, 13:42
громадянин
0
852

Під стінами парламенту виявлені державні службовці та співробітники бюджетних установ.

Активісти Одеського осередку громадянського руху "Спільна Справа" повідомили, що до мітингу на захист російської мови в примусовому порядку залучаються співробітники місцевих державних адміністрацій та бюджетники. В Одеській області за це, зокрема, відповідає керівник Управління сім'ї та молоді Одеської обласної державної адміністрації Іван Яковлєв. 
5 червня, під час голосування законопроекту Ківалова-Колесніченка, його та інших співробітників ОДА бачили під стінами Верховної Ради серед мітингуючих "регіоналів". 
Це - нахабне використання адміністративного ресурсу, оцінку якому неодмінно має дати прокуратура. Нагадую, що 5-го червня був звичайний робочий день, а це означає, що мітингувати вони їздили за кошти, які їм сплачують громадяни України. Запам'ятайте обличчя цього діяча, впевнений, що найближчим часом він знову буде водити хороводи під парламентом.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.