Льовочкіна отримала на виборчу кампанію 24 млн. з держбюджету(+фото)

9 июля 2012, 06:53
громадянин
0
2054

Сестра голови Адміністрації Президента розпочала кампанію в Криму

Кримським осередком громадянського руху "Спільна Справа" в рамках незалежного моніторингу парламентських виборів виявлено факти використання адміністративного ресурсу на користь провладного кандидата в Феодосії.
Так нещодавно на розвиток Феодосії з державного бюджету була виділена субвенція у розмірі 24 млн. грн. Ці кошти витрачаються на реалізацію проектів "Соціального центру Юлії Льовочкіної", який фактично є частиною передвиборчої кампанії "регіоналки". Як повідомлялось раніше, аналогічні субвенції виділялись на виборчі округи інших провладних кандидатів, зокрема голови Верховної Ради Володимира Литвина.
В проведенні передвиборчої кампанії народному депутату Льовочкіній також активно допомагає феодосійський міський голова Олександр Бартенев, який залучає до організації зустрічей Льовочкіної з виборцями місцевих службовців, працівників бюджетної сфери.
Юлія Льовочкіна, яка є рідною сестрою голови Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна, планує балотуватись по виборчому округу №6, до якого, окрім міста Феодосії, також входять Кіровський та частина Ленінського району Криму.
На фото: мер Феодосії Олександр Бартнев презентує Соціальний центр Юлії Льовочкіної
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.