Тушка роздає продуктові набори в Лубнах(+фото)

16 июля 2012, 13:09
громадянин
0
1829

Колишній бютівець, син свободівця підкуповує виборців на Полтавщині.

Активістами громадянського руху "Спільна Справа" виявлено факти непрямого підкупу виборців, які здійснюються на Полтавщині.
Так 13-14 липня в місті Лубни була зафіксована роздача виборцям безкоштовних продуктових наборів від імені громадяської організації "Моя Полтавщина", головою якої є народний депутат Володимир Пилипенко(член пропрезидентської більшості).
Як повідомлялось раніше, Володимир Пилипенко планує балотуватись по виборчому округу № 148, до якого окрім міста Лубни також входять Великобагачанський, Оржицький, Семенівський, Хорольський райони та частина Лубенського району.
Володимир Пилипенко, наближений до Андрія Портнова, обирався до Верховної Ради України від Блоку Юлії Тимошенко, його батько є депутатом Львівської обласної ради від ВО "Свобода".


На фото: виборці з продуктовими наборами

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.