Регіоналка видає виборцям по півмільйона за раз(+фото)

28 июля 2012, 08:26
громадянин
0
3099

Покращення крокує по Україні.

Активістами Кримського відділення громадянського руху "Спільна Справа" виявлені факти непрямого підкупу та використання адміністративного ресурсу на користь провладного кандидата, а саме, використання державних установ при проведенні передвиборчої кампанії.
Зокрема 25-го липня співробітниками Джанкойської державної адміністрації була організова зустріч з виборцями народного депутата Олени Нетецької(Партія регіонів). Зустріч відбувалась в приміщенні адміністрації, під час зустрічі Нетецька вручала місцевим багатодітним матерям почесні знаки "Матір-героїня"  та разову грошову винагороду на загальну суму 429 тисяч гривень.
Як відомо, Олена Нетецька висунута місцевою конференцією Партії регіонів кандидатом по виборчому округу №3, до якого входять Джанкойський та Червоногвардійський райони.
Громадянський рух "Спільна Справа" звернувся до Міністра соціальної політики Сергія Тигіпка з вимогою пояснити, на якій підставі до видачі державної допомоги долучаються представники політичних партій, та чи планує міністерство долучати до цього процесу представників інших, зокрема опозиційних політичних сил.
На фото: Олена Нетецька на зустрічі з багатодітними матерями
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.