За Писаренка роздають гроші в адміністраціях та агітують комунальники(+відео)

30 июля 2012, 11:25
громадянин
0
1280

Активістами Харківського відділення громадянського руху "Спільна Справа" в рамках незалежного моніторингу парламентських виборів зафіксовано чергові факти використання адміністративного ресурсу.

Активістами Харківського відділення громадянського руху "Спільна Справа" в рамках незалежного моніторингу парламентських виборів зафіксовано чергові факти використання адміністративного ресурсу та непрямого підкупу виборців на виборчому округу №168.
Так в приміщенні Дзержинської районної державної адміністрації міста Харкова розташований стаціонарний пункт підкупу виборців народним депутатом Валерієм Писаренком(Партія регіонів). В ньому від імені депутата приймаються заяви від виборців на отримання матеріальної допомоги та видаються кошти. Під час фіксації підкупу співробітники адміністрації та помічники народного депутата перешкоджали активістам "Спільної Справи" та присутнім журналістам, застосовуючи до них силу. 
Крім того, до передвиборчої агітації за Писаренка залучаються бюджетники. 23-го липня в окрузі відбувся суботник, під час якого працівники комунальних служб були вдягнені у футболки з написами "Валерий Писаренко" та "Вместе победим".
Громадянський рух "Спільна Справа" наголошує на тому, що такі дії містять ознаки злочину, передбачених ст. 364 Кримінального кодексу України(Зловживання владою та службовим становищем).

Фото: Фотографія столу в приймальні народного депутата Писаренка 

На відео: Фіксація підкупу в приміщенні Дзержинської держадміністрації

На відео: Комунальники(у зелених форменних брюках) вдягенні в агітаційні футболки Писаренка 

П.М. Бажаючі долучитись до кампанії протидії фальсифікаціям можуть реєструуватись на сайті:
http://spilnasprava.org.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.