Для тих, хто нищівно критикує опозицію

1 августа 2012, 05:54
Народний депутат, голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів. 2007-2012 - голова Комітету ВР з питань національно
0
1480

Ну що, перший потік бурхливих емоцій, невдоволень, часом злості, істерик та жовчі - вже зійшов? Мабуть, ще буде другий, третій... Вже меншої амплітуди.

Далі включаться розум і осмислення ситуації. Реальної, а не складеної ідеалістичними мріями. Усвідомлення реальної активності й поінформованості народу (громадянина, виборця). Вартості виборчої кампанії і заляканості бізнесу, який міг би її фінансувати, від влади. Розуміння загрози перемоги Януковича на виборах - для країни і для кожного з нас. Масштабів прямого тиску і спокуси, які мають витримати новообрані депутати. Прийде оцінка і шана сміливості тих, хто, на відміну від інших, не побоявся піти на вибори від опозиції. Не показної, а реальної опозиції Януковичу, фактично єдиної потужної сили, яка за нинішніх умов намагається протистояти бульдозеру...

Коли все це дійде до свідомості, тоді розмова про програму і про списки перейде в іншу площину. І від розмови до дії. Стиснувши зуби. Як би важко не було.

Щодо програми? Для тих, хто завідомо не ангажований, хто вміє читати і трохи розуміється у виборах - програма "Батьківщини" зрозуміла і переконлива. Надто жорстким критикам пропоную написати свій варіант програми на 7800 знаків - і я, якби того хотів, переконливо розіб'ю його вщент: це забули! того не написали? тут не деталізували? отам популізм! а отам не вказано механізми досягнення... Але такими екзерциціями краще займемося колись на дозвіллі, якщо воно колись буде:)

Щодо списку. У Вас є сумніви, що який би список не представили, його критикували би нищівно? В мене - нема. Виборці в країні - кришталево чесні і чисті? Журналісти - так само? Ті, хто критикують - усі білі й пухнасті? Усі кришталево правдиві, ніколи не хибили? Якби так було, то не лише політика, влада - країна вже давно би була іншою!

Тому скажу лише три речі. Перше - чотири кандидати від "Громадянської позиції", які реально можуть отримати мандат депутата, працюватимуть в Раді гідно і не стануть тушками. Під моє слово, а я Вас не обманював.

Друге - відповідно до відомих Вам засад, на яких "Громадянська позиція" увійшла до складу Об'єднаної опозиції "Батьківщина", лідер кожної партії, як і я, несе персональну відповідальність за кандидатів, яких він пропонує.

І третє - в ході відбору і обговорення списків на різних етапах, аж до останньої доби, я виставив шлагбаум для восьми кандидатів, і їхніх прізвищ від "Батьківщини" Ви вже не побачите. Тож давайте кожен, на своєму місці і мірою своїх можливостей, будемо робити свою справу. Чесно і відповідально.


Читайте більше на www.grytsenko.com.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.