Тушка роздає аптечки на Вінничині(+ФОТО)

6 августа 2012, 06:16
громадянин
0
1603

Підкупний плагіат - один і той самий округ засівають по другому разу.

Активістами громадянського руху "Спільна Справа" в рамках незалежного моніторингу виявлено факти непрямого підкупу виборців на Вінничині.Так у місті Бершадь зафіксовано безкоштовну роздачу виборцям медичних аптечок від імені депутата Вінницької обласної ради Миколи Кучера(Партія регіонів).
 
Микола Кучер, який нещодавно склав повноваження голови обласної організації Української Народної партії, увійшов до складу фракції Партії регіонів та висунутий нею по виборчому округу №17, до якого, окрім Бершадського, також входять Тростянецький, Теплицький, Гайсинський райони та місто Бершадь.

Раніше на цьому ж окрузі безкоштовні аптечки роздавав народний депутат Анатолій Матвієнко.

Як відомо, Кучер є генеральним директором  агропромислового підприємства "Зернопродукт МХП", що входить до складу групи компаній «Миронівський хлібопродукт». Власником групи компаній є Юрій Косюк, інтереси якого в парламенті представляє народний депутат Михайло Зубець(Партія регіонів).

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.