В Дніпрі "ахметівець" дарує бюджетні швидкі

9 августа 2012, 16:57
громадянин
0
1337

Використання адмінресурсу вже зареєстрованим кандидатом

Активістами Дніпропетровського відділення Громадянського руху "Спільна Справа" в рамках незалежного моніторингу парламентських виборів виявлено чергові факти використання адміністративного ресурсу.
Так 9-го серпня в місті Павлоград Дніпропетровської області кандидат в народні депутати від Партії регіонів  Артур Мартовицький подарував Павлоградській станції швидкої допомоги чотири автомобілі "швидких" марки "Пежо". За інформацією власного джерела "Спільної Справи" в Дніпропетровській обласній раді насправді автомобілі були придбані за рахунок цільової субвенції з державного бюджету. 
На ключах від автомобілів були брелки з симоволікою Партії регіонів.
Громадянський рух "Спільна Справа" вбачає в цьому ознаки злочину передбаченого статтею 364 Кримінального кодексу України(Зловживання владою або служюовим становищем)
Артур Мартовицький висунутий Партією регіонів в кандидати по виборчому округу №36, до якого входять Павлоградський район Дніпропетровської області, міста Першотравенськ та Тернівка
До останнього часу Мартовицький працював генеральним директором ПАТ „ДТЕК Павлоградвугілля”, яке належить до групи СКМ Рината Ахметова.
На фото: Артур Мартовицький "дарує" швидкі
На фото: ключі до швидких з символікою Партії регіонів
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.