Реєстрацію списку кандидатів від Партії регіонів можуть скасувати

10 августа 2012, 09:11
громадянин
0
1398

Так вимагає закон.

Сьогодні я звернувся до суду з вимогою скасувати реєстрацію виборчого списку Партії регіонів.

Партія регіонів втратила право брати участь у виборчих перегонах, оскільки при реєстрації кандидатів, що будуть балотуватись за партійним списком, подала сфальшовані документи. Про це свідчать фотографії оригінальних виборчих списків, зроблені 30 липня на з’їзді Партії регіонів журналістами Української Правди. Як відомо, в списках, затверджених з’їздом Партії регіонів був інший порядок кандидатів в депутати, ніж в документах, поданих до ЦВК.

“Регіонали” порушили ч.1 ст.54 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, не подавши до Центральної виборчої комісії оригінальне рішення з’їзду партії про висування кандидатів в депутати. Відтак ЦВК, у відповідності до ст. 60 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, зобов’язана була відмовити Партії регіонів у реєстрації.

Позов згідно з ч.3 ст.172 КАСУ подано до Київського апеляційного адміністративного суду.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.