Суд відмовився знімати Партію регіонів з виборчих перегонів

12 августа 2012, 06:52
громадянин
0
1383

Тепер слово за Вищим адміністративним судом України.

Київський апеляційний адміністративний суд відмовився брати до розгляду мій позов про скасування реєстрації виборчого списку Партії регіонів.

В своїй відмові суд ставить під сумнів порушення моїх виборчих прав незаконною реєстрацією списку “регіоналів” в ЦВК, а відтак не бачить підстав навіть розглядати позов. Не дивлячись на те, що в законі чітко зазначено, що виборці голосують за виборчі списки, затверджені партійними з’їздами, а не написані десь на підвіконні Адміністрації Президента – суд це до уваги не взяв.

Я планую оскаржити відмову до Вищого адміністративного суду України, адже така позиція ЦВК та суду, делегітимізує виборчий процес з самого початку.

Як повідомлялось раніше, причиною звернення з позовом про скасування виборчого списку Партії регіонів стала інформація “Української правди” про те, що до Центральної виборчої комісії Партія регіонів подала інший список, ніж той, що приймався з’їздом. Відповідно до положень Закону “Про вибори народних депутатів України”, наслідком такого порушення є відмова в реєстрації списку.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.