Рух "Чесно" фінансувався за кошти партії Кличка(+фото)

16 августа 2012, 08:31
громадянин
0
3648

Прямий конфлікт інтересів.

Якщо зайти на сайт руху "ЧЕСНО", з'ясується, що на ньому зовсім немає інформації про кандидатів від "УДАР"-у Віталія Кличка та "Україна, вперед" Наталії Королевської. Натомість великими літерами на першій же сторінці написано, що з 450 депутатів чинної Верховної Ради 448 - недоброчесні. Іншими словами - лайно.

Безперечно, така інформація є вигідною та корисною для політичних сил, кандидати якої не потрапили до цього ультимативного переліку. І представники цих політичних сил це прекрасно усвідомлюють, натхненно підтримуючи поширення цієї інформації.

Так при детальному аналізі джерел фінансування руху "Чесно" з'ясовується, що фінансування кампанії по поширенню листівок руху "ЧЕСНО" в розмірі 100 тис. грн. було здійснене паном Павлом Різаненком, який за дивним збігом обставин є кандидатом в народні депутати від партії "УДАР".  В своїх листівках рух, до речі, закликає не голосувати за тих, хто не пройшов критерії доброчесності, тобто за всіх, хто знаходиться в сьогоднішньому парламенті, При цьому делікатно не згадуються ті, хто мешкав останні роки поза межами Верховної Ради.

Промоніторивши ЗМІ за останні кілька місяців з'ясується, що теплі почуття Павла Різаненка до "ЧЕСНО" були взаємними. За останні кілька місяців координатор руху "ЧЕСНО" Євген Золотарьов провів кілька спільних прес-конференцій з самим Павлом Різаненком та іншими представниками "УДАР"-у, на яких захищав самого Різаненка та його політичну силу.

Але найдивнішим в цій історії є те, що сам пан Різаненко, жодним чином не відповідає вимогам доброчесності руху "ЧЕСНО", оскільки до "УДАР" він був депутатом від Тигіпківської "Сильної України". А ще раніше, будучи представником інвестиційної компанії "Ренесанс Капітал", від якого під час корпоративного конфлікту був введений до складу ради директорів корпорації "ВСМПО-АВІСМА", найбільшого в світі виробника титану. Інші акціонери тоді заявили про незаконність зміни власника та вороже поглинання. Якби цю ситуацію оцінювало "ЧЕСНО", то зогляду на те, як вони визначають рейдерами осіб на підставі неперевіреної інформації у ЗМІ, цю ситуацію також назвали би рейдерством.

Як на мене, з цієї ситуації є лише один доброчесний вихід. Внесок пана Різаненка має бути витрачений на глибинний аналіз та поширення інформації про кандидатів від самого "УДАР" та інших позапарламентських партій.

П.М. Пан Різаненко запевнив мене, що він не має стосунку до "Ренесанс-Капітал" з моменту звільнення в 2007-му році. За його проханням, я поширюю цю інформацію, хоча не розумію, яке це має значення.

Я не вважаю, що пан Різаненко зробив щось погане. Його право робити зі своїми грішми все, що йому заманеться.

Я не вважаю, що пан Різаненко - погана людина. Мої життєві цінності дещо відрізняються від пластмасових стандартів руху "Чесно". Я просто зауважив, що пан Різаненко критеріям руху "Чесно" не відповідає. Хоча самі критерії, а особливо методика їх визначення для кандидатів, не відповідають здоровому глузду і є простою профанацією. Сотні кандидатів звинувачуються "ЧЕСНО" в корупції. На підставі яких даних? Повідомлення в ЗМІ? Наскільки це справедливо? Саме це питання мав поставити собі пан Різаненко, перераховуючи кошти на рахунок "ЧЕСНО". 
Прийнявши таку методику щодо інших, навряд чи можна ображатись, що вона застосовується до тебе самого. 

На фото: координатор "Чесно" Євген Золотарьов та кандидат від "УДАР" Павло Різаненко
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.