Або Україна, або олігархи

16 августа 2012, 09:29
Член Бюджетного комитета
0
1342

За інформацією Державного комітету статистики, від’ємне сальдо торгівельного балансу України за січень-червень 2012 р. склало 7, 216 млрд.

За інформацією Державного комітету статистики, від’ємне сальдо торгівельного балансу України за січень-червень 2012 р. склало 7, 216 млрд. (ПРОПИСОМ: 7 МІЛ’ЯРДІВ 216 МІЛЬЙОНІВ ) доларів США. Це – новий “рекорд”: відповідний показник минулого року перевищено на 30 відсотків.

7, 216 млрд. дефіциту торгівельного балансу – це смертельна небезпека для економіки України, яка є базисом її державної незалежності. Це – загроза більша за всі політичні разом узяті.

Тимчасом активні громадяни обговорюють чисельні “зморшки”, “прищі” та інші неподобства, якими рясно усіяні тіло країни, та не звертають уваги на те, що у держави зламано хребет.

7,216 млн. доларів США дефіциту торгівельного балансу – це сума, на яку Україна фінансує економіки тих країн, які ввозять свої товари до нашої країни.

Фінансує не просто Україна. Фінансують “улюблені бабусі ” Черновецького, “улюблені гірники Азарова”, “улюблені селяни” Литвина та шановані мною співгромадяни-кияни. Саме вони, а також ми з вами, фінансуємо товаровиробників, а, значить, економіки сусідніх та далеких країн – від Китаю і Кореї, до Чехії та Росії.

 7,216 млн. доларів США дефіциту торгівельного балансу – це  вже не діагноз. Це – вирок незалежності України. І ніякі вибори змінити цей вирок не можуть.

Україна, якщо вона хоче існувати надалі як незалежна держава, потребує докорінної трансформації – трансформації мозків, трансформації мислення.

Насамперед це стосується і Партії Влади, і Партії Опозиції. Їх лідери мають усвідомити: країна, економіка якої є економікою олігархів, приречена.

І Партія Влади, і Партія Опозиції повинні, нарешті, зробити вибір: або майбутнє країни та її громадян, або підтримка бізнесу олігархів.

Існувати в одному часі і просторі надалі вони не можуть.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.