ООН може визнати режим Януковича расистським

18 августа 2012, 19:27
громадянин
0
2912

Парад відмов іншим національним меншинам, окрім російської, на визнання їхніх мов регіональними, є нічим іншим як дискримінацією за етнічною ознакою

В Ізмаїлі болгарам відмовлено в визанні болгарської мови регіональною, досі не вирішено мовне питання в Криму, там на заваді прийняття російської регіональною стала неминуча необхідність визнавати регіональною й кримсько-татарську.
Чечетов чітко дав зрозуміти, що на застосування мовного закону можуть розраховувати тільки люди першого сорту - росіяни, всі решта мають сидіти тихо і не качати права. 
Парад відмов іншим національним меншинам, окрім російської, на визнання їхніх мов регіональними, є нічим іншим як дискримінацією за етнічною ознакою. 
Хочу наголосити, що ст. 161 Кримінального кодексу України передбачає за порушення рівноправності громадян залежно від їх національної належност покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років. 
Окрім того, це пряме порушення Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації (ICERD), якою передбачено неприпустимість будь-якої сегрегації за етнічною ознакою. 
Громадянський рух "Спільна Справа" планує посприяти нацменшинам у зверненні до ООН для визнання режиму Януковича російським расистським режимом. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.